Підсистема вправ для самостійного оволодіння англомовною лексико-граматичною компетентністю у читанні майбутніми військовими фахівцями з інформаційно-телекомунікаційних технологій
DOI:
https://doi.org/10.32589/im.v0i4.122547Ключові слова:
навчальні стратегії, власний навчальний стиль, лексико-граматична компетентність, підсистема, мобільні технологіїАнотація
У статті розглядається підсистема вправ для автономного оволодіння англомовною лексико-граматичною компетентністю у читанні майбутніми військовослужбовцями засобами мобільних технологій. Виділені етапи самостійного оволодіння англомовною лексико-граматичною компетентністю в процесі читання, з’ясовані групи та підгрупи вправ, що увійшли до підсистеми. Аналізуються шляхи оволодіння навчальними стратегіями з метою формування власного навчального стилю. Наведені приклади вправ, які майбутні військові фахівці інженерного напряму виконують асинхронно засобами мобільних технологій.
Посилання
Азимов Э. Г. Новый словарь методических терминов и понятий (теория и практика обучения языкам) / Э. Г. Азимов, А. Н. Щукин. – М. : Издательство ИКАР, 2009. – 448 с.
Гнаткевич Ю. В. Обучение иноязычной лексике в неязыковом вузе : Монографія / Гнаткевич Юрий Васильевич. – К. : Видавничий центр «Просвіта», 1999. – 284 с.
Капранчикова К. В. Методика обучения иностранному языку студентов на основе мобильных технологий (английский язык, направление подготовки «Юриспруденция») : дис. канд. пед. наук: 13.00.02 / Капранчикова Ксения Владимировна – Тамбов, 2014. – 192 с.
Методика навчання іноземних мов і культур : теорія і практика : підручник для студ. класичних, педагогічних і лінгвістичних університетів / Бігич О. Б., Бориско Н. Ф., Борецька Г. Е. та ін. / за загальн. ред. С. Ю. Ніколаєвої. – К. : Ленвіт, 2013. – 590 с.
Скляренко Н. К. Сучасні вимоги до вправ для формування іншомовних мовленнєвих навичок та вмінь / Н. К. Скляренко // Іноземні мови. – 1999. – № 3. – С. 3–7.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 С. В. Лазаренко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Цей журнал є виданням із відкритим доступом. Усі публікації знаходяться у вільному доступі для користувача та або його установи. Згідно із Будапештською ініціативою відкритого доступу (BOAI) користувачі можуть безкоштовно читати, завантажувати, копіювати, розповсюджувати, друкувати, шукати та посилатися на повні тексти статей цього журналу, не запитуючи дозволу видавця або автора. Посилання на авторів і видання при копіюванні та цитуванні матеріалів журналу обов'язкове.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License (CC BY 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії) за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.