Анонси

Статус журналу

 

Шановні автори і читачі!

Рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України (Додаток 9 до Наказу МОН України № 358 від 15.03.2019) журнал "Іноземні мови" ("Foreign Languages") включено до Категорії Б Переліку наукових фахових видань України.

 
Опубліковано: 2019-03-19 Детальніше...
 

Вимоги до оформлення посилань і списків використаних джерел

 

Шановні автори!

Звертаємо вашу увагу на зміни у вимогах до оформлення в текстах рукописів бібліографічних посилань і списків використаних джерел. Також рекомендуємо уважно ознайомитись із відповідними прикладами.     

 
Опубліковано: 2019-03-01
 

Готується поточний випуск журналу

 

Шановні автори!

Інформуємо Вас про підготовку до видання наступного числа науково-методичного журналу "Іноземні мови". З вимогами до оформлення рукописів можна ознайомитись у Керівництві для авторів.

 
Опубліковано: 2018-01-20
 

Передплата на журнал

 

Увага! Державне підприємство з розповсюдження періодичних видань «ПРЕСА» нагадує, що оформити передплату на журнал "Іноземні мови" можна за «Каталогом видань України» та за «Каталогом видань зарубіжних країн» у будь-якому поштовому відділенні України, а також скориставшись послугою «Передплата ON-LINE» на сайті підприємства. Розраховуватися за передплачені видання можна за допомогою платіжних карток Visa та MasterCard. Розрахунок можна також здійснити через систему Webmoney або оплативши в банку сформований на сайті рахунок.
Передплатний індекс журналу – 74235.

 
Опубліковано: 2018-01-01