Современное образование в эпоху глобализации: традиционная классика VS цифровые технологии
DOI:
https://doi.org/10.32589/im.v0i4.122548Ключові слова:
сетевая педагогика, цифровая среда, нейросеть, онлайн-обучение, развитие личности, инновационные технологии, цифровые образовательные ресурсы, манифест цифрового образованияАнотація
В статье анализируются тенденции формирования и перспективы развития современной парадигмы образования. Проводятся параллели между классическими и инновационными моделями обучения в контексте рассмотрения основных характеристик образовавшейся в последнее время цифровой образовательной среды. Освещение получают отдельные стороны глобальной проблемы компьютеризаци обучения и связанных с ней вопросов воспитания личности обучаемого. Проводится краткий экскурс в проблематику моделирования искусственного интеллекта и создания нейросети как альтернативного традиционным конвенциям формата обучения и образования с фокусом на развитие когнитивно-личностного потенциала студента.
Посилання
Агни Йога. Современный этап / [сост. О.А. Моргунова]. – Черновцы: Прут, 1998. – 415 с.
Азимов А. Профессия Айзек Азимов / А. Азимов [Электронный Ресурс]. – Режим доступа: http://www.libok.net/ writer/66/kniga/278/azimov_ayzek/professiya/read
Вербицкий А.А. Личностный и компетентностный подходы в образовании. Проблемы интеграции / А.А. Вербицкий. – СПб.: Логос, 2009. – 336 с.
Вульфсон Б.Л. Мировое образовательное пространство на рубеже веков / Б.Л. Вульфсон. – М.: Изд-во Моск. психол. соц. ин-та, 2006. – 235
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 В. Н. Карпова, Л. В. Гнаповская
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Цей журнал є виданням із відкритим доступом. Усі публікації знаходяться у вільному доступі для користувача та або його установи. Згідно із Будапештською ініціативою відкритого доступу (BOAI) користувачі можуть безкоштовно читати, завантажувати, копіювати, розповсюджувати, друкувати, шукати та посилатися на повні тексти статей цього журналу, не запитуючи дозволу видавця або автора. Посилання на авторів і видання при копіюванні та цитуванні матеріалів журналу обов'язкове.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License (CC BY 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії) за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.