Практичне заняття з англійської мови на тему “Поширення ядерної зброї у світі”
DOI:
https://doi.org/10.32589/1817-8510.2019.1.157803Ключові слова:
ядерна зброя, знищення, загроза, безпека, фактор стримування, санкції, переговори, глухий кут, практичне заняття, англійська мова, рівень С1.Анотація
Ця методична розробка є сценарієм практичного заняття з англійської мови, присвяченого обговоренню однієї з найактуальніших проблем людства, і містить комплекс вправ і завдань, орієнтованих на студентів рівня C1. Запропоновані види діяльності передбачають вправляння у говорінні, аудіюванні та читанні, заохочують студентів до спілкування щодо проблеми поширення ядерної зброї у світі, організують активне використання та ефективне засвоєння мовного та мовленнєвого матеріалу.
Посилання
Iran and the bomb [Електронний ресурс]. – Режим доступу: https://www.youtube.com/watch?v=dYxEpS5M8Tk.
Waltz K. N. Why Iran should get the bomb : nuclear balancing would mean stability / K. N. Waltz // Foreign Affairs. – 2012. – Vol. 91. – No. 4 [Електронний ресурс]. – Режим доступу: https://www.foreignaffairs.com/articles/iran/2012-06-15/why-iran-should-get-bomb.
Which countries have nuclear weapons? [Електронний ресурс]. – Режим доступу: https://www.youtube.com/watch?v=swUA33FGXZU.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Р. А. Слобоженко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Цей журнал є виданням із відкритим доступом. Усі публікації знаходяться у вільному доступі для користувача та або його установи. Згідно із Будапештською ініціативою відкритого доступу (BOAI) користувачі можуть безкоштовно читати, завантажувати, копіювати, розповсюджувати, друкувати, шукати та посилатися на повні тексти статей цього журналу, не запитуючи дозволу видавця або автора. Посилання на авторів і видання при копіюванні та цитуванні матеріалів журналу обов'язкове.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License (CC BY 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії) за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.