Модель організації навчального процесу для формування у майбутніх офіцерів з інформаційних технологій англомовної компетентності в академічному письмі з використанням хмарного сервісу GOOGLE CLASSROOM

Автор(и)

  • Ганна Михайлівна Дзіман Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, м. Київ., Україна

DOI:

https://doi.org/10.32589/1817-8510.2020.1.197037

Ключові слова:

академічне письмо, англомовна компетентність в академічному письмі, хмарний сервіс, Google Classroom, майбутні офіцери.

Анотація

У статті охарактеризовано модель організації навчального процесу для формування у майбутніх офіцерів з інформаційних технологій англомовної компетентності в академічному письмі. Визначено кількість часу для      формування у майбутніх офіцерів з інформаційних технологій англомовної компетентності в академічному письмі, зокрема наведено розподіл годин згідно з навчальним планом дисципліни «Іноземна мова професійного спрямування». Перелічено критерії, враховані під час розробки моделі формування англомовної компетентності в академічному письмі. Представлено змістові модулі та теми навчальної дисципліни, загальна кількість годин, відведених як для аудиторної, так і для самостійної роботи, а також кількість годин, відведених саме для формування англомовної компетентності в академічному письмі та завдання до них. Подано список сервісів Google, що успішно інтегруються із хмарним сервісом Google Classroom та доповнюють його можливості. Визначено функції таких сервісів Google, як Google Docs, Google Drive та Google Forms. У статті також наведено приклади інтерфейсів зазначених сервісів Google. Зокрема, приклад відображення панелі завдань у особистому кабінеті курсанта, приклад тестового завдання з інтеграцією в Google Form, можливість коментування на базі Google Docs. Google Form дозволяє урізноманітнити завдання та застосовувати індивідуальний підхід за рахунок персоналізації завдань. Перевагою Google Classroom є наявність мобільного додатка, який підтримує ті самі функції, що доступні під час використання сайту. Google Docs активно застосовується для групової роботи над текстом. Можливість коментування дозволяє залучати курсантів не тільки до процесу написання, але й коментування, редагування та коригування. Таким чином, кожен курсант долучається до роботи над текстом у різних ролях.

Біографія автора

Ганна Михайлівна Дзіман, Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, м. Київ.

Доцент

Посилання

Дзіман, Г. М. (2018). Використання хмарного середовища у змішаному навчанні слухачів військових спеціальностей академічного письма англійською мовою. Вісник Чернігівського національного педагогічного університету, (156), Педагогічні науки, 44-47.

##submission.downloads##

Опубліковано

2020-02-24

Номер

Розділ

Наукові статті