Особливості практичної педагогічної підготовки майбутніх учителів іноземних мов у країнах Західної Європи
DOI:
https://doi.org/10.32589/1817-8510.2021.3.241162Анотація
Стаття присвячена аналізу досвіду організації педагогічної практики майбутніх вчителів у ФРН та Великій Британії. Здійснено аналітичний огляд чинних документів, де викладено основні засади підготовки майбутніх педагогів у ФРН та Великій Британії. Вивчено положення стандартів підготовки вчителя. Описано професійні компетентності вчителя, що представлені в чинних стандартах. Визначено особливості організації педагогічної практики майбутніх учителів в цілому та вчителів іноземних мов зокрема, у сучасній вищій школі ФРН та Великої Британії. Охарактеризовано види педагогічних практик, що запроваджені в різних ЗВО ФРН та Великої Британії. Докладно представлено зміст і обсяг практичної підготовки в університетах, конкретизовано її цілі. Визначено можливі шляхи впровадження досвіду європейських країн з цього питання у вищу освіту України.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Цей журнал є виданням із відкритим доступом. Усі публікації знаходяться у вільному доступі для користувача та або його установи. Згідно із Будапештською ініціативою відкритого доступу (BOAI) користувачі можуть безкоштовно читати, завантажувати, копіювати, розповсюджувати, друкувати, шукати та посилатися на повні тексти статей цього журналу, не запитуючи дозволу видавця або автора. Посилання на авторів і видання при копіюванні та цитуванні матеріалів журналу обов'язкове.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License (CC BY 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії) за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.