A case study: novice english teachers’ problems in transcarpathia
DOI:
https://doi.org/10.32589/1817-8510.2021.4.248300Анотація
У статті зосереджено увагу на висвітленні проблем, з якими зіткнулися вчителі-початківці англійської мови впродовж перших років своєї педагогічної діяльності. Спираючись на фахову літературу, ми визначили роль учителя-початківця. Основна мета дослідження – виявити, з якими труднощами стикаються викладачі-початківці англійської мови на Закарпатті, запропонувати можливі шляхи розв’язання цих проблем. Учасниками нашого дослідження були восьмеро викладачів англійської мови, які мали статус початківця в школах, де вони працювали. Ми попро-сили їх заповнити анкету. Одну з наших гіпотез (керівництво класом і реалізація навчальної програми є першочерговою проблемою вчителів-початківців) було підтверджено результатами дослідження, тоді як іншу (викладачі-початківці дістали мало значущої та адекватної професійної
підтримки на робочому місці) – спростовано. Отримані дані вказують на те, що найбільш проблемними питаннями для вчителів на початку їхньої кар’єри є організація дисципліни в класі та підтримка мотивації учнів. Беручи до уваги результати дослідження, викладачам-початківцям рекомендуємо:
– залучати учнів до освітньої діяльності, зорієнтованої на них;
– розробляти правила, спрямовані на досягнення максимальних досягнень учнів;
– опрацювати кілька прийомів, які будуть підтримувати зацікавленість учнів, їхню мотивацію, увагу та запобігати руйнівній поведінці.
Ми усвідомлюємо той факт, що через невелику вибірку нашого дослідження його висновки не є загальними для більшості вчителів-початківців. Однак сподіваємося, що рекомендації можуть допомогти фахівцям, які щойно розпочали свою викладацьку кар’єру та мали подібні проблеми.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Цей журнал є виданням із відкритим доступом. Усі публікації знаходяться у вільному доступі для користувача та або його установи. Згідно із Будапештською ініціативою відкритого доступу (BOAI) користувачі можуть безкоштовно читати, завантажувати, копіювати, розповсюджувати, друкувати, шукати та посилатися на повні тексти статей цього журналу, не запитуючи дозволу видавця або автора. Посилання на авторів і видання при копіюванні та цитуванні матеріалів журналу обов'язкове.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License (CC BY 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії) за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.