СИСТЕМА ВПРАВ І ЗАВДАНЬ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ ПЕРСЬКОМОВНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ В ГОВОРІННІ МАЙБУТНІХ ПЕРЕКЛАДАЧІВ У СФЕРІ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ БЕЗПЕКИ
DOI:
https://doi.org/10.32589/1817-8510.2022.2.262685Анотація
У статті описано систему вправ і комунікативних завдань для формування перськомовної компетентності в діалогічному мовленні майбутніх перекладачів у сфері гарантування державної безпеки. Визначено дві основні моделі навчання діалогу – “зверху вниз” та “знизу вгору”. Подано типи та види вправ і завдань. Підготовлена система вправ і завдань реалізується у два етапи: інтродуктивний (зверху вниз) та когнітивно-комунікативний (знизу вгору). Зазначені етапи охоплюють групи вправ і завдань, які курсанти виконують у розробленій послідовності – з використанням методів
вправляння Case study та рольової гри, що в комплексі дозволяють сформувати та розвивати мовленнєві навички, моделювати комунікативні ситуації та вдосконалювати мовленнєві вміння та стратегії.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Цей журнал є виданням із відкритим доступом. Усі публікації знаходяться у вільному доступі для користувача та або його установи. Згідно із Будапештською ініціативою відкритого доступу (BOAI) користувачі можуть безкоштовно читати, завантажувати, копіювати, розповсюджувати, друкувати, шукати та посилатися на повні тексти статей цього журналу, не запитуючи дозволу видавця або автора. Посилання на авторів і видання при копіюванні та цитуванні матеріалів журналу обов'язкове.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License (CC BY 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії) за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.