Засоби формування іспанськомовної лексичної компетентності
DOI:
https://doi.org/10.32589/1817-8510.2023.2.285388Анотація
Необхідним складником системи навчання іноземних мов і культур у закладах вищої освіти є засоби навчання. Авторки
статті пропонують доповнити актуальну типологію засобів навчання іноземних мов і культур ще двома групами
засобів. З-поміж складників іншомовної комунікативної компетентності лексична компетентність залишається однією з цільових для формування на різних ступенях навчання іноземної мови. Авторки статті здійснюють аналітичний
огляд сучасних засобів формування у майбутніх учителів іспанської мови лексичної компетентності, зокрема на етапі
ознайомлення студентів з новими лексичними одиницями. Ілюстративним матеріалом слугують засоби навчання, пропоновані авторами дидактичних матеріалів, розміщених на професійних блогах з навчання іспанської мови як іноземної, а також засоби, розроблені співавторкою цієї статті проф. Бігич О. Б. Також авторки простежують реалізацію в дидактичних матеріалах іспанських методистів нової тенденції геймифікації освітнього процесу.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Цей журнал є виданням із відкритим доступом. Усі публікації знаходяться у вільному доступі для користувача та або його установи. Згідно із Будапештською ініціативою відкритого доступу (BOAI) користувачі можуть безкоштовно читати, завантажувати, копіювати, розповсюджувати, друкувати, шукати та посилатися на повні тексти статей цього журналу, не запитуючи дозволу видавця або автора. Посилання на авторів і видання при копіюванні та цитуванні матеріалів журналу обов'язкове.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License (CC BY 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії) за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.