Технологія розробки кейсу для розвитку англійськомовної компетентності у діалогічному мовленні майбутніх учителів англійської мови
DOI:
https://doi.org/10.32589/1817-8510.2023.2.285390Анотація
У статті досліджено поняття кейсової технології навчання та її вплив на розвиток англійськомовної компетентності в діалогічному мовленні майбутніх учителів англійської мови. Проаналізовано дослідження українських та зарубіжних науковців, що у своїх працях описували кейсову технологію навчання як ефективну технологію навчання іноземних мов та культур. З метою створення ефективного кейса під час його розроблення необхідно враховувати його вид відповідно до навчальних цілей. Окреслено технологію для розроблення самого кейса, тобто набору навчальних матеріалів, у яких розкривається навчальна проблемна ситуація для розвитку англійськомовної компетентності в діалогічному мовленні майбутніх учителів англійської мови. Технологія розроблення кейса складається із двох блоків. Перший блок містить у собі пункти, що стосуються визначення місця кейса в певному освітньому процесі та формування основних цілей застосування кейса, у другому блоці подаються практичні поради, щодо процесу формування кейса. Останнім етапом у процесі впровадження кейсової технології навчання до навчального процесу є створення моделі самого кейса для подальшої реалізації її на практиці. Робота з кейсами передбачає два етапи: підготовчий та основний. На підготовчому етапі студенти самостійно опрацьовують матеріали кейса та за необхідності викладач надає певні пояснення щодо наданої інформації. На основному етапі студенти пропонують своє індивідуальне бачення вирішення запропонованої проблеми, окресленої в матеріалах кейса
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Цей журнал є виданням із відкритим доступом. Усі публікації знаходяться у вільному доступі для користувача та або його установи. Згідно із Будапештською ініціативою відкритого доступу (BOAI) користувачі можуть безкоштовно читати, завантажувати, копіювати, розповсюджувати, друкувати, шукати та посилатися на повні тексти статей цього журналу, не запитуючи дозволу видавця або автора. Посилання на авторів і видання при копіюванні та цитуванні матеріалів журналу обов'язкове.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License (CC BY 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії) за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.