Методична класифікація електронних кейсів для формування англомовної лексичної компетентності старшокласників
DOI:
https://doi.org/10.32589/1817-8510.2024.4.319852Анотація
Стаття розглядає теоретичні засади навчання за допомогою електронних кейсів, обґрунтовує доцільність використання кейс-технології у контексті формування англомовної лексичної компетентності старшокласників та пропонує методичну класифікацію відповідних електронних кейсів для
учнів старших класів з поглибленим вивченням іноземних мов. На основі критерію вичерпності рішення, у статті визначено, охарактеризовано, порівняно та проілюстровано три типи електронних кейсів: кейси вибору рішення, генерації рішення та реалізації рішення. Кожен тип розглядається
з точки зору його структури, підходу до організації навчання та процедури дослідження, включаючи послідовність вправ та передбачені когнітивні процеси, які залучено до пошуку рішення. Стаття пропонує критерії відбору змісту та джерела для створення електронних кейсів для формування англомовної лексичної компетентності учнів старших класів.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Цей журнал є виданням із відкритим доступом. Усі публікації знаходяться у вільному доступі для користувача та або його установи. Згідно із Будапештською ініціативою відкритого доступу (BOAI) користувачі можуть безкоштовно читати, завантажувати, копіювати, розповсюджувати, друкувати, шукати та посилатися на повні тексти статей цього журналу, не запитуючи дозволу видавця або автора. Посилання на авторів і видання при копіюванні та цитуванні матеріалів журналу обов'язкове.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License (CC BY 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії) за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.