Використання онлайн-ресурсів для навчання японського монологічного мовлення засобами комічних оповідей «ракуґо» / «кобанаші»: особливості імплементації
DOI:
https://doi.org/10.32589/1817-8510.2024.4.319989Анотація
Стаття висвітлює питання оптимальних способів залучення до навчального процесу на початковому етапі такого засобу едьютейнменту, як японські комічні оповіді “ракуґо” / “кобанаші”, з використанням онлайн-ресурсу (сайту), метою чого є формування іншомовної комунікативної компетенції
(навчання японського монологічного мовлення). Враховуючи особливості самого матеріалу та цільової аудиторії (студентів цифрового покоління), описуються найбільш відповідні підходи, послідовність етапів презентації та специфіка опрацювання цього матеріалу з опертям на ресурси сайту.
Аналізується подання матеріалу у кожному з розділів сайту, зокрема, велика увага приділяється питанню його візуалізації (усі розглянуті приклади максимально унаочнені). На прикладах, що було проаналізовано, запропоновано класифікацію засобів візуалізації навчального матеріалу та визначено функції, які вони виконують. Також висвітлено особливості опрацювання гумористичних оповідей “ракуґо” / “кобанаші” в аудиторії (з викладачем) і самостійно, результати чого представлено у вигляді порівняльної таблиці.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Цей журнал є виданням із відкритим доступом. Усі публікації знаходяться у вільному доступі для користувача та або його установи. Згідно із Будапештською ініціативою відкритого доступу (BOAI) користувачі можуть безкоштовно читати, завантажувати, копіювати, розповсюджувати, друкувати, шукати та посилатися на повні тексти статей цього журналу, не запитуючи дозволу видавця або автора. Посилання на авторів і видання при копіюванні та цитуванні матеріалів журналу обов'язкове.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License (CC BY 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії) за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.