Методика роботи з англомовними теленовинами на заняттях з англійської мови у вищому навчальному закладі
DOI:
https://doi.org/10.32589/im.v0i2.122363Ключові слова:
майбутні перекладачі, аудіювання, англомовні теленовини, стадії навчання, навички, умінняАнотація
У статті описані стадії навчання майбутніх перекладачів аудіювання англомовних теленовин, визначено їх мету і зміст. Представлено етапи роботи з відеосюжетом новин та наведено приклад заняття середньої стадії навчання аудіювання англомовних теленовин.Посилання
Вікович Р. І. Відбір матеріалів для навчання студентів мовних спеціальностей аудіювання англомовних теленовин / Р. І. Вікович // Вісник КНЛУ. Серія : «Педагогіка та психологі». – К., – 2010. – № 17. – С. 21–31.
Основи сучасної методики викладання іноземних мов (схеми і таблиці): Навчальний посібник. – К.: Ленвіт, 2008. – 285 c.
David M.Bell. TV News in the EFL/ESL Classroom: Criteria for selection// TESL – EJ, Vol. 7. – No.3, 2003.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Р. І. Вікович
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Цей журнал є виданням із відкритим доступом. Усі публікації знаходяться у вільному доступі для користувача та або його установи. Згідно із Будапештською ініціативою відкритого доступу (BOAI) користувачі можуть безкоштовно читати, завантажувати, копіювати, розповсюджувати, друкувати, шукати та посилатися на повні тексти статей цього журналу, не запитуючи дозволу видавця або автора. Посилання на авторів і видання при копіюванні та цитуванні матеріалів журналу обов'язкове.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License (CC BY 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії) за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.