Комплекс вправ для формування потенційного словника в учнів основної і старшої школи
DOI:
https://doi.org/10.32589/im.v0i1.122396Ключові слова:
потенційний словник, прийоми мовної та мовленнєвої здогадки, комплекс вправАнотація
У статті розглядається проблема формування в учнів основної і старшої школи потенційного словника під час читання та аудіювання. Автори описують вправи, спрямовані на розвиток мовної та мовленнєвої здогадки. Надається фрагмент уроку з розширення потенційного словника під час аудіювання. Пропонується пам’ятка для учнів, яка містить алгоритм застосування прийомів мовної та мовленнєвої здогадки.Посилання
Берман И. М. Методика обучения английскому языку в неязыковых вузах / И. М. Берман. – М. : Высшая школа, 1970. – 230 с.
Богушевич Н. В. Формування потенційного словника учнів основної і старшої загально-освітньої школи під час читання / Н. В. Богушевич, В. В. Сорока // Іноземні мови. – 2011. – № 2. – С. 10 – 15.
Zhihong Y. Learning words / Yang Zhihong // Forum. – July, 2000. – Volume 38. – № 3. – Р. 18 – 21.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Н. В. Богушевич, В. В. Сорока
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Цей журнал є виданням із відкритим доступом. Усі публікації знаходяться у вільному доступі для користувача та або його установи. Згідно із Будапештською ініціативою відкритого доступу (BOAI) користувачі можуть безкоштовно читати, завантажувати, копіювати, розповсюджувати, друкувати, шукати та посилатися на повні тексти статей цього журналу, не запитуючи дозволу видавця або автора. Посилання на авторів і видання при копіюванні та цитуванні матеріалів журналу обов'язкове.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License (CC BY 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії) за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.