Рефлексивний аналіз процесу викладання японської мови як засіб підвищення його ефективності
DOI:
https://doi.org/10.32589/im.v0i1.122412Ключові слова:
японська мова, ефективність викладання, аналізАнотація
У публікації представлено аналіз процесу викладання японської мови як засіб підвищення його ефективності.
Посилання
Аванесов B. C. Композиция тестовых заданий. Учебная книга. 3 изд. / Вадим Сергеевич Аванесов. — М. : Центр тестирования, 2002. — 240 с.
Амонашвили Ш.А. Психологические основы педагогики сотрудничества: Книга для учителя. – К.: «Освіта», 1991. – 111 с.
Балихина Т.М. Словарь терминов и понятий тестологии. / Т. М. Балихина — М. : Изд-во. РУДН, 2000. — 164 с.
Балл Г.О. Про реалізацію гуманістичних принципів у розбудові освіти й педагогічної діяльності / Психологічні аспекти гуманізації освіти: Книга для вчителя / За ред. Г.О. Балла. – Київ-Рівне, 1996. – C.5-22.
Гераськин А. С. Роль и место тестового контроля в современном образовании. Образование в современном мире: Сб. науч. статей. / А. С. Гераськин, С. В. Синаторов. — Саратов : Изд-во Саратовского университета, 2009. – 320 с.
Євдокимов В.І., Луценко В.В. Гуманістичний підхід до організації занять у вузі / Гуманізація навчально-виховного процесу: збірник наукових праць. Випуск 15. Видавничий центр СДПІ, 2001. – С. 28-29.
Education in Japan. Graphic presentation. – Tokyo, 2000. – 50 р.
Horwitz E. Surveying student beliefs about language learning // Anita Wenden and Joan Rubin, Lerner Strategies in Language learning, 1987. – P.127-128.
Rogers C.R. Freedom to learn for the 80’s. – Columbus, OH: Merrill, 1983. – P.23-24.
Wallace Michael J. Training foreign Language Teachers – A reflective approach. Cambridge University Press. 1991. – 80 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Т. Г. Свердлова
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Цей журнал є виданням із відкритим доступом. Усі публікації знаходяться у вільному доступі для користувача та або його установи. Згідно із Будапештською ініціативою відкритого доступу (BOAI) користувачі можуть безкоштовно читати, завантажувати, копіювати, розповсюджувати, друкувати, шукати та посилатися на повні тексти статей цього журналу, не запитуючи дозволу видавця або автора. Посилання на авторів і видання при копіюванні та цитуванні матеріалів журналу обов'язкове.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License (CC BY 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії) за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.