Заняття з англійської мови на тему “Цінності сучасного світу”
DOI:
https://doi.org/10.32589/im.v0i2.122481Ключові слова:
цінності, дефініція, аналіз, порівняння, понадфразова єдність, есе, комунікативна компетентність, навчально-стратегічна компетентністьАнотація
План-конспект заняття з англійської мови професійного спрямування для студентів спеціальності “соціологія” присвячено темі цінностей сучасного світу. У процесі заняття студенти дають визначення поняття ‘цінності’, порівнюють його з дефініціями, поданими у словниках, обговорюють систему цінностей сучасного світу, визначають власні життєві пріоритети, слухають історію про мудрого учителя і роблять висновки щодо філософії цієї історіі. Заняття включає інтеграцію чотирьох видів мовленнєвої діяльності: говоріння, читання, аудіювання та письма, що відображається у навчанні монологу і діалогу – обміну думками, аналізу ситуації прослуханого тексту, висловлюванню на рівні понадфразової єдності; вдосконаленні навичок написання есе, навчанні переглядового читання. Запропоновані вправи та прийоми розумової і пізнавальної діяльності сприяють розвитку як професійної комунікативної компетентності, так і навчально-стратегічної компетентності студентів.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Н. Є. Білоножко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Цей журнал є виданням із відкритим доступом. Усі публікації знаходяться у вільному доступі для користувача та або його установи. Згідно із Будапештською ініціативою відкритого доступу (BOAI) користувачі можуть безкоштовно читати, завантажувати, копіювати, розповсюджувати, друкувати, шукати та посилатися на повні тексти статей цього журналу, не запитуючи дозволу видавця або автора. Посилання на авторів і видання при копіюванні та цитуванні матеріалів журналу обов'язкове.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License (CC BY 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії) за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.