Current realities of the teaching profession in England and how to get into teaching
DOI:
https://doi.org/10.32589/im.v0i2.122532Ключові слова:
Міністерство освіти, стипендії, що не обкладаються податками, навчальні стипендії, статус дипломованого вчителя, документ про підвищення кваліфікації, бакалавр освіти, поглиблений курс вивчення предмету, програма шкільного досвіду, початкова підготовка вчителя, шлях виключно оцінюванняАнотація
В статті йдеться про сучасні виклики, що постали перед системою професійної підготовки вчителів в Англії, та про фінансові й нефінансові зусилля уряду й Міністерства освіти з метою покращення поточної ситуації. Наводиться цікава статистика про кількість шкільних вчителів, їх вік, стать, етнічний склад, кваліфікацію та зарплатню. У статті описуються різноманітні шляхи отримання професії вчителя. Підсумовуються способи покращення зусиль, що здійснюються наразі британським урядом.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Т. О. Сень, І. Л. Джуган
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Цей журнал є виданням із відкритим доступом. Усі публікації знаходяться у вільному доступі для користувача та або його установи. Згідно із Будапештською ініціативою відкритого доступу (BOAI) користувачі можуть безкоштовно читати, завантажувати, копіювати, розповсюджувати, друкувати, шукати та посилатися на повні тексти статей цього журналу, не запитуючи дозволу видавця або автора. Посилання на авторів і видання при копіюванні та цитуванні матеріалів журналу обов'язкове.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License (CC BY 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії) за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.