Навчання учнів другого класу початкової загальноосвітньої школи іншомовного спілкування за новим навчально/ методичним комплексом “Німецька мова 2”
DOI:
https://doi.org/10.32589/im.v0i1.122541Ключові слова:
протокомунікація, комунікативно-ігрові прийоми, підстановка, заміщення, скорочення, розширенняАнотація
У статті обґрунтовано доцільність виокремлення чотирьох проміжних рівнів сформованості іншомовної комунікативної компетентності А1 учнів початкової загальноосвітньої школи та відповідних їм типів елементарного іншомовного спілкування як об’єктів навчання іноземної мови, зокрема протокомунікації на рівні А1.1.2, визначено типові для реалізації мовленнєвої діяльності учнів на цьому рівні операції, а також оптимальні для їх моделювання і прийнятні для дітей 7-8 років комунікативно-ігрові прийоми, продемонстровано методику їх застосування у навчальному процесі на основі нового навчально-методичного комплексу з німецької мови.
Посилання
Peltzer-Karpf A., Zangle R. // ZOOM Fremdsprachenlernen in der Grundschule. – 1997. – Extraheft 1. – 93 S.
Бориско Н.Ф., Паршикова О.О. Особливості формування основ іншомовної комунікативної компетенції учнів першого класу загальноосвітніх на: вчальних закладів за новим навчально-методичним комплексом “Німецька мова 1” // Іноземні мови. – 2014. – № 1.– С. 13:17.
Бориско Н.Ф., Сидоренко М.М., Горбач Л.В., Савченко Л.П., Паршикова О.О., Мельничук Г.М. Німецька мова : підруч. для 2 кл. загальноосвітн. навч. закл. – К. : Грамота, 2012. – 176 с. : іл.
Паршикова О.О. Теоретичні основи навчання іноземної мови учнів початкової загальноосвітньої школи: дис. ... докт. пед. наук : 13.00.02 / Паршикова Олена Олексіївна. – К, 2010. – 469 с.
Пиаже Ж. Речь и мышление ребенка / Ж. Пиаже. – СПб. : Союз, 1997. – 254 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Н. Ф. Бориско, Г. М. Мельничук, О. О. Паршикова
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Цей журнал є виданням із відкритим доступом. Усі публікації знаходяться у вільному доступі для користувача та або його установи. Згідно із Будапештською ініціативою відкритого доступу (BOAI) користувачі можуть безкоштовно читати, завантажувати, копіювати, розповсюджувати, друкувати, шукати та посилатися на повні тексти статей цього журналу, не запитуючи дозволу видавця або автора. Посилання на авторів і видання при копіюванні та цитуванні матеріалів журналу обов'язкове.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License (CC BY 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії) за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.