Практичне використання короткострокового веб-квесту як засобу формування у майбутніх правознавців професійно спрямованої англомовної компетентності в говорінні
DOI:
https://doi.org/10.32589/im.v0i1.122542Ключові слова:
веб-квест, професійно спрямована англомовна компетентність в говорінні, майбутні правознавці, навчальні Інтернет-ресурсиАнотація
У статті представлено практичну розробку веб-квесту для майбутніх правознавців за темою «Відмивання грошей» і розкрито його методичний потенціал для формування професійно спрямованої англомовної компетентності в говорінні. Подано визначення веб-квесту як засобу формування зазначеної компетентності у майбутніх правознавців. Визначено результат роботи над короткостроковим індивідуальним веб-квестом. Показано практичну імплементацію кожного структурного компоненту веб-квесту та зазначено його цілі в контексті реалізації провідної мети навчання говоріння майбутніх правознавців. Розкрито цінність застосування короткострокового індивідуального веб-квесту для формування у майбутніх правознавців професійно спрямованої англомовної компетентності в говорінні.
Посилання
Багузина Е. И. Веб-квест технология как дидактическое средство формирования иноязычной коммуникативной компетентности (на примере студентов неязыкового вуза) : автореф. дис. … к. пед. н. : специальность 13.00.01 Общая педагогика, история педагогики и образования / Елена Ильинична Багузина. – Москва, 2012. – 238 с.
Положення «Про електронні освітні ресурси» від 01.10.2012 за № 1060 [Електронний ресурс] – Режим доступу : http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z1695: 12#n13.
Сысоев П. В. Методика обучения иностранному языку с использованием новых информационно-коммуникационных Интернет-технологий : учебно-методическое пособие для учителей, аспирантов и студентов / П.В.Сысоев, М. Н. Евстигнеев. – Ростов н/Д : Феникс; М : Глосса-Пресс, 2010. – 182 с. – (Настольная книга преподавателя иностранных языков).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Я. О. Дьячкова
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Цей журнал є виданням із відкритим доступом. Усі публікації знаходяться у вільному доступі для користувача та або його установи. Згідно із Будапештською ініціативою відкритого доступу (BOAI) користувачі можуть безкоштовно читати, завантажувати, копіювати, розповсюджувати, друкувати, шукати та посилатися на повні тексти статей цього журналу, не запитуючи дозволу видавця або автора. Посилання на авторів і видання при копіюванні та цитуванні матеріалів журналу обов'язкове.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License (CC BY 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії) за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.