Українсько-англійський глосарій термінів з методики навчання іноземних мов і культур
DOI:
https://doi.org/10.32589/im.v0i1.122592Ключові слова:
українсько-англійський глосарій, професійна термінологія, фахівці у галузі методики навчання іноземних мов і культурАнотація
Українсько-англійський глосарій термінів з методики навчання іноземних мов і культур налічує 351 лексичну одиницю, що позначають основні поняття методичної науки, педагогіки, лінгвістики, теорії і практики перекладу, інформаційно-комунікаційних технологій, абревіатури. Призначений допомогти майбутнім викладачам, аспірантам, іншим фахівцям у галузі навчання ІМіК впевнено оперувати професійною термінологією.Посилання
Колесникова И. Л. Англо-русский терминологический
справочник по методике преподавания иностранных языков /
И. Л. Колесникова, О. А. Долгина . – СПб.: «Русско-Балтийский информационный центр «Блиц», «Cambridge University Press», 2001 г. – 224 с.
Лапидус Б. А. Проблемы содержания обучения языку в языковом вузе / Б. А. Лапидус. – М. : Высшая школа, 1986. – 143 [1] c. – (Б-ка преподавателя).
Методика навчання іноземних мов і культур: теорія і практика: підручник для студ. класичних, педагогічних і лінгвістичних університетів / Бігич О. Б., Бориско Н. Ф., Борецька Г. Е. та ін./ за загальн. ред. С.Ю.Ніколаєвої. – К. : Ленвіт, 2013. – 590 с.
Фабрична Я. Г. Лінгвостилістичні характеристики англомовних і україномовних текстів з методики викладання іноземних мов і культур / Я. Г. Фабрична // Вісник Київського національного лінгвістичного університету. Серія “Педагогіка та психологія”. – К. : Вид. центр КНЛУ, 2013. – Вип. 22. – С. 54–62
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Я. Г. Фабрична
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Цей журнал є виданням із відкритим доступом. Усі публікації знаходяться у вільному доступі для користувача та або його установи. Згідно із Будапештською ініціативою відкритого доступу (BOAI) користувачі можуть безкоштовно читати, завантажувати, копіювати, розповсюджувати, друкувати, шукати та посилатися на повні тексти статей цього журналу, не запитуючи дозволу видавця або автора. Посилання на авторів і видання при копіюванні та цитуванні матеріалів журналу обов'язкове.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License (CC BY 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії) за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.