Серія навчально-методичних комплексів «DU» для міжкультурного навчання німецької мови студентів-бакалаврів
DOI:
https://doi.org/10.32589/im.v0i4.149911Ключові слова:
навчальнометодичний комплекс, іншомовне міжкультурне навчання, німецька мова, студенти бакалавратуАнотація
У публікації розкрито методичний потенціал серії навчально-методичних комплексів з німецької мови «DU» для майбутніх германістів і вчителів України, cтворених колективом українських і зарубіжних авторів під керівництвом професорів Н.Ф.Бориско (Україна) та Х.Каспер-Хене (Німеччина) у межах проекту ДААД і опублікованих у період з 2009 по 2018 рік. Розглянуто призначення, практичну мету, методичну концепцію, структуру та тематику навчально-методичних комплексів для студентів першого-четвертого курсів, наведено приклади реалізації вправ та завдань для інтегрованого формування компонентів іншомовної міжкультурної комунікативної компетентності. Підручники серії «DU» рекомендуються для навчання німецької мови студентів першого-четвертого курсів бакалаврату закладів вищої освіти.##submission.downloads##
Опубліковано
2018-11-19
Номер
Розділ
Огляди та рецензії
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 О. О. Паршикова, М. В. Паустовська
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Цей журнал є виданням із відкритим доступом. Усі публікації знаходяться у вільному доступі для користувача та або його установи. Згідно із Будапештською ініціативою відкритого доступу (BOAI) користувачі можуть безкоштовно читати, завантажувати, копіювати, розповсюджувати, друкувати, шукати та посилатися на повні тексти статей цього журналу, не запитуючи дозволу видавця або автора. Посилання на авторів і видання при копіюванні та цитуванні матеріалів журналу обов'язкове.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License (CC BY 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії) за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.