ПРОЄКТНА РОБОТА З ВИКОРИСТАННЯМ ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ НА УРОКАХ ІНОЗЕМНИХ МОВ В УМОВАХ РОЗБУДОВИ НУШ
DOI:
https://doi.org/10.32589/1817-8510.2022.3-4.269674Анотація
У статті досліджено особливості проєктної роботи з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій на уроках іноземних мов. Проаналізовано специфічні особливості та можливості проєктної роботи з використанням інформаційно-комунікаційних технологій на уроках іноземної мови в умовах розвитку Нової української школи.
Здійснено теоретичний аналіз науково-методичної літератури з окресленої проблематики. Обґрунтовано доцільність проєктної роботи для навчання учнів початкових, середніх та старших класів. Указано на ефективність використання різноманітних інформаційно-комунікаційних технологій під час проєктної роботи школярів та зазначено їхні
основні функції, які сприяють реалізації навчального проєкту. Схарактеризовано види проєктів, які можуть бути використані при впровадженні проєктної роботи із використанням інформаційно-комунікаційних технологій на уроках іноземної мови. Наголошено на основних функціях та можливостях застосування проєктної роботи з використанням інформаційно-комунікаційних технологій на уроках іноземних мов. Зазначено труднощі, які можуть виникати в учнів під час проєктної роботи на уроках іноземної мови. Звернено увагу на те, що проєктну роботу із застосуванням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій на уроках іноземних мов не варто впроваджувати на регулярній основі. Лише така допоміжна діяльність принесе найвищі результати.
Матеріали цієї статті можуть бути використані педагогами, методистами та іншими педагогічними працівниками,
які займаються проблемами вивчення іноземних мов у сучасних закладах освіти. Зміст статті може слугувати як допоміжний методичний і дидактичний матеріал у контексті професійної діяльності вчителів закладів загальної середньої освіти.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Цей журнал є виданням із відкритим доступом. Усі публікації знаходяться у вільному доступі для користувача та або його установи. Згідно із Будапештською ініціативою відкритого доступу (BOAI) користувачі можуть безкоштовно читати, завантажувати, копіювати, розповсюджувати, друкувати, шукати та посилатися на повні тексти статей цього журналу, не запитуючи дозволу видавця або автора. Посилання на авторів і видання при копіюванні та цитуванні матеріалів журналу обов'язкове.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License (CC BY 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії) за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.