РЕЦЕНЗІЯ НА НАВЧАЛЬНИЙ ПОСІБНИК Борис Дмитро. (2022). Onomastic aspects of translation: theory and practice / Ономастичні аспекти перекладу: теорія і практика. – Київ : Видавничий центр КНЛУ, 2022 – 108 с.)
DOI:
https://doi.org/10.32589/1817-8510.2022.3-4.269690Анотація
Зміцнення позицій Української держави на міжнародній арені, визнання її ролі у підтримці глобальної безпеки та стабільності, поглиблення її інтеграції у Євроатлантичне й світове співтовариство підносить на новий рівень необхідність підготовки висококваліфікованих фахівців-перекладачів, чиї професійні компетентності відповідали б вимогам сучасності та зростаючим потребам нашої держави. У короткостроковій перспективі внаслідок залучення урядів іноземних держав, міжнародних організацій та приватних компаній у повоєнну відбудову України число наших міжнародних контактів на усіх рівнях буде швидко збільшуватись. Це означає, що майбутнім фахівцям доведеться не лише шукати й коректно вживати загальноприйняті еквіваленти англомовних топонімів, атропонімів, ергонімів,
але й часто самостійно їх відтворювати, а точніше створювати українські еквіваленти для специфічних англомовних культурних реалій, і навпаки. Таким чином, розширення міжнародного співробітництва в економічній, політичній, воєнній, безпековій, культурній, освітній, екологічній та багатьох інших сферах життя, обумовлює необхідність створення нових сучасних підручників та посібників з перекладу. Саме таким є рецензований навчальний посібник Д. П. Бориса «Ономастичні аспекти перекладу: теорія і практика».
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Цей журнал є виданням із відкритим доступом. Усі публікації знаходяться у вільному доступі для користувача та або його установи. Згідно із Будапештською ініціативою відкритого доступу (BOAI) користувачі можуть безкоштовно читати, завантажувати, копіювати, розповсюджувати, друкувати, шукати та посилатися на повні тексти статей цього журналу, не запитуючи дозволу видавця або автора. Посилання на авторів і видання при копіюванні та цитуванні матеріалів журналу обов'язкове.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License (CC BY 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії) за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.