Зміст професійної підготовки майбутніх учителів до застосування комунікативно-ігрових технологій у навчанні іноземної мови учнів початкової школи
DOI:
https://doi.org/10.32589/1817-8510.2023.3.290260Анотація
У статті розглянуто зміст вибіркового професійно орієнтованого курсу “Комунікативно-ігрові технології раннього
навчання іноземної мови” для студентів четвертого курсу спеціальності 014 Середня освіта, сформульовано його
мету – формування в майбутніх учителів професійної компетентності у застосуванні комунікативно-ігрових технологій навчання іноземної (німецької) мови у початковій школі. Конкретизовано знання теоретичних основ раннього навчання, які необхідні майбутнім учителям для застосування комунікативно-ігрових технологій у навчанні іноземної мови у початковій школі: знання особливостей засвоєння іноземної мови молодшими школярами, динаміки розвитку вікових психофізіологічних особливостей молодших школярів, які сприяють або заважають вивченню іноземної мови, методики застосування основних комунікативно-ігрових прийомів. Визначено фахові компетентності майбутніх учителів, зокрема, уміння застосовувати комунікативно-ігрові технології з урахуванням пізнавальних можливостей учнів та особливостей засвоєння ними іноземної мови на різних етапах початкової школи, здібності активізувати навчальну діяльність учнів на уроках з іноземної мови за рахунок застосування комунікативно-ігрових технологій; уміння забезпечувати мотиваційну, змістову та процесуальну основу іншомовного спілкування учнів за рахунок участі у різних видах ігрової діяльності, здібності моделювати та управляти комунікативно-ігровою діяльністю учнів німецькою мовою.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Цей журнал є виданням із відкритим доступом. Усі публікації знаходяться у вільному доступі для користувача та або його установи. Згідно із Будапештською ініціативою відкритого доступу (BOAI) користувачі можуть безкоштовно читати, завантажувати, копіювати, розповсюджувати, друкувати, шукати та посилатися на повні тексти статей цього журналу, не запитуючи дозволу видавця або автора. Посилання на авторів і видання при копіюванні та цитуванні матеріалів журналу обов'язкове.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License (CC BY 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії) за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.