Методичні основи сприйняття і перекладу омоформ
DOI:
https://doi.org/10.32589/1817-8510.2024.2.306379Анотація
У статті проаналізовано причини виникнення труднощів при сприйнятті професійно орієнтованої наукової та технічної літератури, які спричинені різними моделями омоформ. Визначено можливі моделі з метою аналізу омоформ. Запропоновано і описано механізми розмежування омоформ за
умови особистісно-діяльнісного підходу. Розроблено систему розмежування опозиційних моделей омоформ і алгоритм їх розпізнавання. Забезпечено сформованість орієнтовної основи розмежування омоформ за принципом свідомого і активного засвоєння моделі через послідовний перехід студентів до самостійної діяльності. Створено і схарактеризовано процес розвитку мовленнєвих і інтелектуальних умінь студентів у межах логіко-смислової діяльності при формуванні навичок розмежування омоформ шляхом комбінування способів отримання орієнтовної основи дії.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Цей журнал є виданням із відкритим доступом. Усі публікації знаходяться у вільному доступі для користувача та або його установи. Згідно із Будапештською ініціативою відкритого доступу (BOAI) користувачі можуть безкоштовно читати, завантажувати, копіювати, розповсюджувати, друкувати, шукати та посилатися на повні тексти статей цього журналу, не запитуючи дозволу видавця або автора. Посилання на авторів і видання при копіюванні та цитуванні матеріалів журналу обов'язкове.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License (CC BY 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії) за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.