Електронний курс «English week 2018-2019» для організації позааудиторної роботи з англійської мови майбутніх суднових механіків
DOI:
https://doi.org/10.32589/1817-8510.2019.3.178347Ключові слова:
англійська мова за професійним спрямуванням, система управління навчальними курсами «MOODLE», електронний курс, тиждень англійської мови, позааудиторна робота, гейміфікація, суднові механіки.Анотація
У цій публікації представлено використання системи управління навчальними курсами «MOODLE» та гейміфікованого підходу для проведення тижня англійської мови у 2018-2019 н.р. Авторський електронний курс для організації самостійної та групової роботи курсантів судномеханічного відділення впроваджено в Морському коледжі Херсонської державної морської академії. До прийомів гейміфікованого підходу, які використано в запропонованому електронному курсі, відносимо такі: аватари, таблиці лідерів, шкалу виконання, елементи дизайну курсу (використання стрілок, анімаційних зображень), бали, ігри. Аватари підвищують увагу курсантів та активізують їх діяльність у процесі виконання завдань електронного курсу. Таблиці лідерів допомагають створити конкурентне середовище в електронному курсі. Шкали виконання завдань електронного курсу дозволяють відстежувати кінцеву мету навчання курсантів. Використання стрілок та анімаційних зображень урізноманітнюють елементи дизайну курсу для емоційного залучення курсантів у навчальний процес. Виконуючи різноманітні завдання протягом курсу, курсанти отримують бали. Оголошення про ігри тижня англійської мови подані на електронному курсі з використанням діяльності «Сторінка». Описані завдання для тижня англійської мови з дисципліни «Англійська мова за професійним спрямуванням» для кожного дня. Оцінки, отримані за виконання завдань, автоматично відображаються в електронному журналі курсу. Доведено, що використання новітніх технологій, зокрема в електронних курсах, підвищує мотивацію курсантів до навчання, сприяє залученню користувачів до курсу, позитивно впливає на загальну успішність.
Посилання
Cole, J. (2005). Using Moodle: Teaching with the popular open source course management system. Sebastopol, CA: O’Reilly Media.
Coskun, A., Arslan, A. (2014). Moodling English language education. Education, 134(3), 275-281.
Martín-Blas, T., Serrano-Fernández, A. (2009). The role of new technologies in the learning process: Moodle as a teaching tool in Physics. Computers & Education, 52(1), 35-44.
Rymanova, І., Baryshnikov, N., Grishaeva, A. (2015). E-course based on the LMS Moodle for English language teaching: development and implementation of results. Social and Behavioral Sciences, 206, 236-240. 5. Standards of Training, Certification, and Watchkeeping (STCW). (2019). Retrieved from https://www.dco.uscg.mil/Portals/9/NMC/pdfs/stcw/stcw_guidance_i_ general.pdf.
Волошинов, С. А., & Попова, Г. В. (2018). Розвиток професійного мислення майбутніх судноводіїв засобами змішаного навчання. Матеріали конференції «Змішане навчання – інновація ХХІ сторіччя». Харків: НТУ «ХПІ», 32-39.
Дендеренко, О. (2015). Шляхи формування професійної компетентності суднового механіка при вивченні інтегрованого курсу гідромеханіки у морському коледжі. Збірник наукових праць Кам’янець-Подільского національного університету імені Івана Огієнка, 21, 27- 30.
Попова, Г. (2018). Застосування електронних освітніх ресурсів у професійній підготовці майбутніх судноводіїв. Педагогічний альманах: збірник наукових праць, 2, 142-148.
Шерман, М., & Безбах, О. (2014). Інформаційна культура майбутніх інженерів-судноводіїв як психолого-педагогічний феномен. Актуальні проблеми державного управління, педагогіки та психології: збірник наукових праць Харківського національного технічного університету, 1(10), 190-193.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 О. С. Дягилева, А. Ю. Юрженко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Цей журнал є виданням із відкритим доступом. Усі публікації знаходяться у вільному доступі для користувача та або його установи. Згідно із Будапештською ініціативою відкритого доступу (BOAI) користувачі можуть безкоштовно читати, завантажувати, копіювати, розповсюджувати, друкувати, шукати та посилатися на повні тексти статей цього журналу, не запитуючи дозволу видавця або автора. Посилання на авторів і видання при копіюванні та цитуванні матеріалів журналу обов'язкове.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License (CC BY 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії) за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.