ПРОФЕСІЙНО-МЕТОДИЧНІ ЗАВДАННЯ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ ПРОЄКТНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
DOI:
https://doi.org/10.32589/1817-8510.2022.3-4.269670Анотація
Сучасний вчитель іноземної мови має впевнено використовувати в освітньо-виховному процесі різні технології, методи, форми і засоби навчання, в тому числі задля організації іншомовної проєктної діяльності школярів. Практичне володіння інноваційною проєктною технологією акцентується в чинних вітчизняних стандартах та освітньо-професійних програмах з підготовки майбутніх учителів. Згідно з Програмою незалежного тестування фахових знань та вмінь учителів початкових класів закладів загальної середньої освіти, вчитель має знати особливості організації освітньої діяльності учнів за проєктною технологією, етапи проєктування, методи і прийоми роботи учнів на кожному етапі та вміти формулювати проблемно-дослідницькі питання, організовувати евристичні бесіди і навчальні діалоги зі школярами, планувати проєктні заняття, оцінювати проєктну діяльність учнів, тобто бути здатним впроваджувати проєктне навчання в освітньо-виховний процес. У зв’язку з цим актуальною є проблема формування проєктної компетентності майбутніх учителів іноземних мов як важливого компонента їхньої інтегральної професійно-методичної компетентності. Мета навчальної дисципліни «Проєктне навчання англійської мови учнів закладів загальної середньої освіти» для студентів спеціальності 014 Середня освіта полягає в ознайомленні майбутніх учителів англійської мови з теоретичними основами і методикою використання проєктної технології та формуванні методичних знань і вмінь планувати, організовувати, реалізовувати, координувати та оцінювати англомовну проєктну діяльність учнів. У публікації стисло розкриваються завдання і зміст цієї дисципліни, вказуються форми і методи навчання, методи оцінювання навчальних досягнень студентів, наводяться приклади теоретичних і практичних професійно-методичних завдань.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Цей журнал є виданням із відкритим доступом. Усі публікації знаходяться у вільному доступі для користувача та або його установи. Згідно із Будапештською ініціативою відкритого доступу (BOAI) користувачі можуть безкоштовно читати, завантажувати, копіювати, розповсюджувати, друкувати, шукати та посилатися на повні тексти статей цього журналу, не запитуючи дозволу видавця або автора. Посилання на авторів і видання при копіюванні та цитуванні матеріалів журналу обов'язкове.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License (CC BY 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії) за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.